C0805C682K3GACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0805C682K3GACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C682K3GACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6800 pF ±10% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805C682K3GACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Kapacitans
Monteringstype
Tolerance
±10%
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Spænding - Nominel
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)