C0805C681M5RAC3112
DigiKeys varenummer
399-C0805C681M5RAC3112TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C681M5RAC3112
Beskrivelse
CAP CER 680PF 50V X7R 0805
Detaljeret beskrivelse
680 pF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)