C0805C681J5GAC3123
DigiKeys varenummer
399-C0805C681J5GAC3123TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C681J5GAC3123
Beskrivelse
680.PF 50.0V
Detaljeret beskrivelse
680 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Spænding - Nominel
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)