C0805C620K5HACAUTO
DigiKeys varenummer
C0805C620K5HACAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C620K5HACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 62PF 50V ULTRA STAB
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
62 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X8R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0805C620K5HACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Høj temperatur
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)