C0805C564K8RAC3083 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
YAGEO
0.56 µF ±10% 10V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
cut-tape-render
C0805C564K8RAC3083
DigiKeys varenummer
399-C0805C564K8RAC3083TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C564K8RAC3083
Beskrivelse
CAP CER 0.56UF 10V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)