C0805C560J1GALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 6.876
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
YAGEO
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
56 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805C560J1GALTU
DigiKeys varenummer
399-C0805C560J1GALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C560J1GALTU
Beskrivelse
CAP CER 56PF 100V NP0 0805
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805C560J1GALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)