C0805C510G5HACAUTO
DigiKeys varenummer
C0805C510G5HACAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C510G5HACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 51PF 50V ULTRA STAB
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
51 pF ±2% 50V Keramiske kondensatorer X8R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805C510G5HACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)