C0805C474K4RAC3123
DigiKeys varenummer
399-C0805C474K4RAC3123TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C474K4RAC3123
Beskrivelse
.470UF 16.0V
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.47 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)