C0805C474J3RECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.47 µF ±5% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805C474J3RECAUTO
DigiKeys varenummer
C0805C474J3RECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C474J3RECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 470NF 25V X7R 5%
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805C474J3RECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,043" (1,10mm)