C0805C473J5RALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 11.156
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
YAGEO
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
Similar
Samsung Electro-Mechanics
0.047 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805C473J5RALTU
DigiKeys varenummer
399-C0805C473J5RALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C473J5RALTU
Beskrivelse
CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805C473J5RALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)