C0805C473J3RECTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.047 µF ±5% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805C473J3RECTU
DigiKeys varenummer
399-C0805C473J3RECTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C473J3RECTU
Beskrivelse
CAP CER 0805 47NF 25V X7R 5%
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805C473J3RECTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)