C0805C472K5RAC3070 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
4700 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
cut-tape-render
C0805C472K5RAC3070
DigiKeys varenummer
399-C0805C472K5RAC3070TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C472K5RAC3070
Beskrivelse
CAP CER 4700PF 50V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)