C0805C472K1RECAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0805C472K1RECAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0805C472K1RECAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0805C472K1RECAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0805C472K1RECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 4.7NF 100V X7R
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4700 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0805C472K1RECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)