C0805C472F2GECAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0805C472F2GECAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0805C472F2GECAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0805C472F2GECAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0805C472F2GECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 4.7NF 200V C0G 1%
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4700 pF ±1% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805C472F2GECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lav ESL, lav ESR
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)