C0805C334J5REC7210 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.33 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805C334J5REC7210
DigiKeys varenummer
C0805C334J5REC7210-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C334J5REC7210
Beskrivelse
CAP CER 0805 330NF 50V X7R 5%
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805C334J5REC7210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)