C0805C333J5JACAUTO | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | C0805C333J5JACAUTO |
Beskrivelse | CAP CER 0.033UF 50V U2J 0805 |
Producentens standard leveringstid | 11 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 0.033 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer U2J 0805 (2012 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | C0805C333J5JACAUTO Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Mfr | Funktioner Lavt ESL, Lav dissipationsfaktor |
Serie | Klassificeringer AEC-Q200 |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Applikationer |
Varestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapacitans | Pakke/hus 0805 (2012 metrisk) |
Tolerance ±5% | Størrelse/dimension 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Spænding - Nominel | Tykkelse (maks.) 0,055" (1,40mm) |