C0805C332M2RECAUTO7210 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
3300 pF ±20% 200V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805C332M2RECAUTO7210
DigiKeys varenummer
C0805C332M2RECAUTO7210-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C332M2RECAUTO7210
Beskrivelse
CAP CER 0805 3.3NF 200V X7R
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805C332M2RECAUTO7210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)