C0805C332KARACAUTO
DigiKeys varenummer
399-16653-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-16653-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-16653-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0805C332KARACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 250V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3300 pF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805C332KARACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)