C0805C332G5GACTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 3.179
Datablad
3300 pF ±2% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805C332G5GACTU
DigiKeys varenummer
399-C0805C332G5GACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C332G5GACTU
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 50V C0G/NP0 0805
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805C332G5GACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)