C0805C332G3GECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3300 pF ±2% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805C332G3GECAUTO
DigiKeys varenummer
C0805C332G3GECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C332G3GECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 3.3NF 25V C0G 2%
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805C332G3GECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lav ESL, lav ESR
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)