C0805C272F4GALTU
DigiKeys varenummer
399-C0805C272F4GALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C272F4GALTU
Beskrivelse
CAP CER 0805
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2700 pF ±1% 16V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805C272F4GALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)