C0805C270KAGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-16651-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-16651-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-16651-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0805C270KAGACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 27PF 250V C0G 10%
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
27 pF ±10% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0805C270KAGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)