C0805C225K8RAC3123
DigiKeys varenummer
399-C0805C225K8RAC3123TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C225K8RAC3123
Beskrivelse
2.20UF 10.0V
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF ±10% 10V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)