C0805C224K4RAC7210
DigiKeys varenummer
399-C0805C224K4RAC7210TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0805C224K4RAC7210CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0805C224K4RAC7210DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0805C224K4RAC7210
Beskrivelse
CAP CER 0.22UF 16V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805C224K4RAC7210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)