C0805C223J5JACTU
DigiKeys varenummer
399-C0805C223J5JACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0805C223J5JACTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0805C223J5JACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0805C223J5JACTU
Beskrivelse
CAP CER 0.022UF 50V U2J 0805
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer U2J 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805C223J5JACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Lav dissipationsfaktor
Serie
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)