C0805C223J5GEC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 6.873
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.022 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805C223J5GEC
DigiKeys varenummer
C0805C223J5GEC-ND
Producenter
Producentens varenummer
C0805C223J5GEC
Beskrivelse
CAP CER 0805 22NF 50V C0G 5%
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805C223J5GEC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lav ESL, lav ESR
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,047" (1,20mm)