C0805C223J3HACTU
DigiKeys varenummer
399-C0805C223J3HACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C223J3HACTU
Beskrivelse
CAP CER 0805
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF ±5% 25V Keramiske kondensatorer X8R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805C223J3HACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL, Høj temperatur
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)