C0805C223J2RALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.022 µF ±5% 200V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805C223J2RALTU
DigiKeys varenummer
399-C0805C223J2RALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C223J2RALTU
Beskrivelse
CAP CER 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805C223J2RALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)