C0805C221K5RAC3071 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
220 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
cut-tape-render
C0805C221K5RAC3071
DigiKeys varenummer
399-C0805C221K5RAC3071TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C221K5RAC3071
Beskrivelse
CAP CER 220PF 50V X7R 0805
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)