C0805C220J5GAC7210
DigiKeys varenummer
399-C0805C220J5GAC7210TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0805C220J5GAC7210CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0805C220J5GAC7210DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0805C220J5GAC7210
Beskrivelse
CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0805
Detaljeret beskrivelse
22 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0805C220J5GAC7210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)