C0805C181J1GACAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
180 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805C181J1GACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0805C181J1GACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C181J1GACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805C181J1GACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Spænding - Nominel
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)