C0805C180J5RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0805C180J5RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C180J5RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805
Detaljeret beskrivelse
18 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805C180J5RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)