C0805C160D1GACTU
DigiKeys varenummer
399-C0805C160D1GACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C160D1GACTU
Beskrivelse
CAP CER 16PF 100V C0G/NP0 0805
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 pF ±0,5pF 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805C160D1GACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Serie
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±0,5pF
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)