C0805C152JAGACAUTO er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 7.663
Datablad
Direkte
TDK
På lager: 3.732
Datablad
Opgradering
TDK
1500 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)