C0805C123K4JACAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.012 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer U2J 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C0805C123K4JACAUTO
DigiKeys varenummer
C0805C123K4JACAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C123K4JACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.012UF 16V U2J 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805C123K4JACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Lav dissipationsfaktor
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)