C0805C105K8RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-6931-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-6931-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-6931-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0805C105K8RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1UF 10V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±10% 10V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0805C105K8RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)