C0805C105K3RECAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0805C105K3RECAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0805C105K3RECAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0805C105K3RECAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0805C105K3RECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 1UF 25V X7R 10%
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0805C105K3RECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)