C0805C105K3RAC3325 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
1 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
cut-tape-render
C0805C105K3RAC3325
DigiKeys varenummer
399-C0805C105K3RAC3325-ND
Producenter
Producentens varenummer
C0805C105K3RAC3325
Beskrivelse
CAP CER 1UF 25V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)