C0805C104J5RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-6925-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-6925-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-6925-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0805C104J5RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0805C104J5RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)