C0805C103J1RAL9017TU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 11.764
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 3.654
Datablad
Walsin Technology Corporation
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Billede for C0805C103J1RAL9017TU er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805C103J1RAL9017TU
DigiKeys varenummer
399-C0805C103J1RAL9017TUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C103J1RAL9017TU
Beskrivelse
.010UF 100V
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)