C0805C103G5JACAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
10000 pF ±2% 50V Keramiske kondensatorer U2J 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C0805C103G5JACAUTO
DigiKeys varenummer
C0805C103G5JACAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C103G5JACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 50V U2J 0805
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805C103G5JACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Lav dissipationsfaktor
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)