C0805C102JARALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Walsin Technology Corporation
1000 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805C102JARALTU
DigiKeys varenummer
399-C0805C102JARALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C102JARALTU
Beskrivelse
CAP CER 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805C102JARALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)