C0805C102J5RAC3123 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
1000 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805C102J5RAC3123
DigiKeys varenummer
399-C0805C102J5RAC3123TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C102J5RAC3123
Beskrivelse
1000PF 50.0V
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)