C0805C102J1GALTU
DigiKeys varenummer
399-13156-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-13156-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-13156-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0805C102J1GALTU
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 0805
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805C102J1GALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)