C0805C101K5GAC9109 | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 399-C0805C101K5GAC9109TR-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | C0805C101K5GAC9109 |
Beskrivelse | CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0805 |
Producentens standard leveringstid | 13 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 100 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Funktioner Lavt ESL |
Emballage Tape & Reel (TR) | Applikationer |
Varestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapacitans | Pakke/hus 0805 (2012 metrisk) |
Tolerance ±10% | Størrelse/dimension 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |