C0805C101J2GAC7210 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
100 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805C101J2GAC7210
DigiKeys varenummer
399-C0805C101J2GAC7210TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C101J2GAC7210
Beskrivelse
CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805C101J2GAC7210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)