C062C474K5R5TA7303 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 163
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
0.47 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C062C474K5R5TA7303
DigiKeys varenummer
399-C062C474K5R5TA7303TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C062C474K5R5TA7303
Beskrivelse
CAP CER RAD MONO
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C062C474K5R5TA7303 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,290" L x 0,090" B (7,37mm x 2,29mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)