C062C224K5R5TA7301 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | C062C224K5R5TA7301 |
Beskrivelse | CAP CER 0.22UF 50V X7R RADIAL |
Producentens standard leveringstid | 14 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 0.22 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | C062C224K5R5TA7301 Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Mfr | Applikationer |
Serie | Monteringstype |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) | Pakke/hus Radial |
Varestatus Aktiv | Størrelse/dimension 0,290" L x 0,090" B (7,37mm x 2,29mm) |
Kapacitans | Højde - Monteret (maks.) 0,300" (7,62mm) |
Tolerance ±10% | Lederafstand 0,200" (5,08mm) |