Billede for C062C104J1R5TA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C062C104J1R5TA
DigiKeys varenummer
399-C062C104J1R5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C062C104J1R5TA
Beskrivelse
.100UF 100V
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,290" L x 0,090" B (7,37mm x 2,29mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)