C0603X912K8JACAUTO
DigiKeys varenummer
C0603X912K8JACAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603X912K8JACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 9100PF 10V U2J 0603
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
9100 pF ±10% 10V Keramiske kondensatorer U2J 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0603X912K8JACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering, Lav dissipationsfaktor
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)